Delo v logistiki

Mjob

  • Ljubljana, Osrednjeslovenska
  • 6,50 € na uro
  • Določen čas
  • Polovični delovni čas
  • 19 dni nazaj
  • Preprosta prijava na delo
Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka.Podjetje išče osebo za delo v logistiki: pomoč pri administraciji, podpora pri operativi, priprava dokumentacije (za naklad/razklad), skrb za bazo podatkov, kontakt s prevozniki, pregled dokumentacije in arhiviranje. Zaželeno je, da je študent/-ka višjih letnikov, najraje absolvent/-ka logistike oz. podobne ustrezne študijske smeri. Prijave sprejemajo na e-mail. Pohiti in se prijavi!Trajanje:
dlje časaZahtevana znanja in veščine:
zelo dobro znanje Excela znanje angleškega jezika zaželeni študenti/-ke višjih letnikov, najraje absolventi/-ke logistike oz. podobne ustrezne študijske smeriPodročje dela:
Distribucija, logistikaOpis dela:
pomoč pri administraciji podpora pri operativi priprava dokumentacije (za naklad/razklad) skrb za bazo podatkov kontakt s prevozniki pregled dokumentacije arhiviranjeDodatni pogoji:
proaktivnost samoiniciativnost pozitiven pristop do dela zanesljivost

Mjob

Podobne zaposlitve

  • DISPONENT V LOGISTIKI - M/Ž

    PLANET TRANS

    Opis del in nalog ORGANIZACIJA PREVOZOV Nudimo Trajanje zaposlitve: nedoločen čas, polni delovni čas Poskusno delo: ni zahtevano Urnik dela: dopoldan Pričakujemo I…
    • 8 dni nazaj
  • Asistent v logistiki (m/ž)

    Dekra

    DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev. V sodelovanju z uglednim podjetj…
    • 1 mesec nazaj