Delovodja v vzdrževanju (m/ž)

Adecco

  • Podravska
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 2 mesec nazaj
Opis Za našega naročnika, uspešno podjetje z več kot 140 letno tradicijo proizvodnje in trženja higienskih izdelkov iščemo kandidate na delovnem mestu Delovodja v vzdrževanju (m/ž), ki bodo ključni pri soustvarjanju naše skupne zgodbe.

Nudimo:
- Zaposlitev v mednarodno uspešnem in stabilnem podjetju,
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem,
- stimulativno naravnano plačilo,
- osebno in karierno rast ter strokovna izobraževanja,
- enoizmensko delo,
- pozitivno delovno okolje.

Delovne naloge:
- Organizacija in nadzor vzdrževalnih aktivnosti,
- vodenje skupine sodelavcev in podajanje navodil za delo,
- izdelava dnevnega in tedenskega plana dela,
- sodelovanje z zunanjimi izvajalci,
- skrb za dokumentacijo vzdrževalnih del.

Pričakujemo:
- vsaj V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri,
- izkušnje na primerljivem delovnem mestu,
- organizacijske in vodstvene veščine,
- osnovno delo z računalnikom - MS Office,

V kolikor se prepoznate v opisu delovnih obveznosti, pričakujemo vaše prijave z življenjepisom preko povezave "Prijavi se!".
Za dodatne informacije smo dosegljivi na telefonski številki 031 395 461.

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.

Adecco

Podobne zaposlitve

  • Delovodja (m/ž)

    Skupina Impol

    • Slovenska Bistrica, Podravska
    Skupina Impol Skupina Impol se ukvarja z izdelavo aluminija v aluminijske polizdelke. Je peti največji slovenski izvoznik, ki je v zadnjih dvajsetih letih 5-kratno povečal svoj o…
    • 12 dni nazaj
  • Delovodja v proizvodnji papirja (m/ž)

    Trenkwalder

    • Podravska
    Opis delovnega mesta - organiziranje dela in delovnega procesa v oddelku proizvodnje papirja - koordiniranje in nadziranje dela ter usmerjanje zaposlenih - usklajevanje aktivnost…
    • 6 dni nazaj
  • Delovodja v vzdrževanju (m/ž)

    Trenkwalder

    • Podravska
    Opis delovnega mesta - organiziranje, planiranje in nadziranje dela in delovnih procesov v vzdrževanju strojev in naprav - vodenje in razvoj zaposlenih v vzdrževanju - posredovan…