Računovodja (m/ž)

Adecco

  • Osrednjeslovenska
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 18 dni nazaj
Opis Strmite k bolj uravnoteženemu življenju in iščete priložnost s 4 urnim delovnikom?Naš naročnik je podjetje, ki deluje na področju trajnostnih rešitev na področju trajnostne mobilnosti, učinkovite rabe energije in uvajanju obnovljivih virov energije. V svojo ekipo toplo vabijo natančno in odgovorno osebo za delovno mesto »Računovodja (m/ž)«, ki bo skrbela za računovodske in knjigovodske naloge.Gre za delo v manjši a povezani ekipi s fleksibilnim delovnikom in možnostjo dela od doma. Odprti so za redno zaposlitev ali za sodelovanje preko s.p.-ja.Delovne naloge:
- Knjiženje računov.
- Delo s plačilnim prometom.
- Izdaja e-računov proračunskim uporabnikom.
- Sodelovanje pri likvidaciji.
- Zbiranje dobropisov.
- Priprava raznih podatkov v Excelu.
- Priprava podatkov za izterjavo terjatev in obračun obresti.
- Priprava in poročanje stroškov.
- Ostala dela po navodilih nadrejenega in druge delovne naloge, ki sodijo v okvir nalog oddelka.Pričakujemo:
- Vsaj VI. stopnja izobrazbe.
- Zaželeno je osnovno poznavanje področja računovodstva in pripravljenost za nadaljevanje učenja na področju financ.
- Zaželeno poznavanje angleškega jezika.
- Dobro poznavanje MS Office programov.
- Prednost predstavlja poznavanje programa SAOP.
- Pripravljenost na učenje ter osebni in karierni razvoj v podjetju.
- Natančnost, odgovornost in zanesljivost.Nudimo:
- Delo za polovični delovni čas.
- Možnost zaposlitve direktno pri podjetju ali preko s.p.-ja.
- Možnost zaposlitve za polni delovni čas v obdobju enega leta.
- Možnost dela od doma po obdobju uvajanja.
- Fleksibilnost glede delovnega časa.
- Računalnik in telefon.
- Podpora sodelavke in delo v povezani ekipi.Lokacija: Brezovica pri Ljubljani.Zainteresirane kandidate prosimo, da svojo prijavo z življenjepisom oddate s klikom na "PRIJAVI SE". Za več informacij smo vam na voljo na tel. št.: 031 704 386 (Tina).

Adecco

Podobne zaposlitve

  • Junior računovodja (m/ž)

    Adecco

    Opis Naš naročnik, mednarodno podjetje v svojo ekipo zaradi širitve tima vabi analitično in zanesljivo osebo za zasedbo delovnega mesta »Junior računovodja (m/ž)«. Podjetje je na s…
    • 1 mesec nazaj
  • RAČUNOVODJA / KNJIGOVODJA (M/Ž)

    • Videm, Podravska
    • Dobrepolje, Osrednjeslovenska
    Prosto delovno mesto RAČUNOVODJA / KNJIGOVODJA (M/Ž) Naziv delovnega mesta: RAČUNOVODJA / KNJIGOVODJA (M/Ž) Področje dela: Računovodstvo in revizija Regija – država: …
    • 2 mesec nazaj
  • Računovodja (m/ž)

    Agencija Agado

    • Ljubljana, Osrednjeslovenska
    Za našega naročnika, ugledno slovensko podjetje z dolgoletno tradicijo na področju poslovnih storitev, iščemo novega sodelavca za delovno mesto Računovodja. Bi radi samostojno vodi…
    • 17 dni nazaj
    • Preprosta prijava na delo