Prodajni inženir (m/ž)

Adecco

  • Savinjska
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 1 mesec nazaj
Opis Za našega naročnika, iščemo izkušenega sodelavca za delovno mesto "Prodajni inženir (m/ž)". Podjetje, ki se ponaša z zavzetim timskim delom ter inovativnim pristopom, nenehno išče nove priložnosti in skupaj s svojimi zaposlenimi soustvarja poslovni uspeh ter spodbuja poslovni razvoj.Kaj vam ponujamo:
- odlično stimulativno plačilo, izplačilo nagrade,
- delo od doma
- službeno vozilo,
- stabilno delovno okolje v uspešnem podjetju,
- možnost osebnega in poklicnega razvoja.Opis delovnega mesta:
- trženje proizvodov in storitev podjetja,
- iskanje novih strank in vodenje projektov,
- poslovni razgovori s poslovnimi partnerji, tudi v tujini,
- raziskovanje trga,
- aktivno obdelovanje ključnih strank in ciljnih skupin za doseganje ciljev,
- sprejemanje, obdelava in izdelava ponudb za stranke,
- druga dela po navodilih nadrejenih.Kaj pričakujemo od vas:
- najmanj 1 leto delovnih izkušenj na podobnem področju,
- prednost imajo kandidati z izkušnjami z vodenjem projektov,
- odlično poznavanje tehničnih lastnosti in zakonitosti prodajnega asortimenta,
- poznavanje zakonodaje in predpisov s področja dela,
- znanje tujega jezika na stopnji B2,
- osnovno znanje uporabe informacijsko komunikacijske tehnologije (MS Office),
- izpit B kategorije.Kraj dela: okolica CeljaPrijave:
Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "Prijavi se".Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki: 051 690 792 (Lana).

Adecco

Podobne zaposlitve

  • Prodajni inženir m/ž

    Manpower

    • Savinjska
    Podjetje z dolgoletno tradicijo in ugledom na mednarodnih trgih, ki proizvaja in distribuira proizvode s področja hidravlike, v svoje vrste vabi “Prodajnega inženirja m/ž”. Lokac…
    • 2 mesec nazaj
  • Prodajni inženir

    Manpower

    • Žalec, Savinjska
    Za našega naročnika iščemo dinamičnega in organiziranega prodajnega inženirja za frekvenčne pretvornike. Lokacija: Žalec, teren po Sloveniji Opis delovnega mesta: – Trženje fre…
  • PRODAJNIK/PRODAJNI INŽENIR ZA TUJE TRGE M/Ž

    Naton

    • Celje, Savinjska
    Opis delovnih nalog: Kandidat bo strateško in operativno odgovoren za področje prodaje. Partnerji so veletrgovci, specializirani trgovci na področju inštalacij, proizvajalci sist…
    • 5 dni nazaj