Asistent vodje gradbenih projektov m/ž

Manpower

  • Ajdovščina, Goriška
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 1 mesec nazaj
Za našega naročnika, gradbeno podjetje iz goriške regije, iščemo kandidate za delovno mesto » Vodja del/ Vodja projektov (m/ž«)
Lokacija: Ajdovščina / TerenOpis delovnega mesta:
– Vodenje ustreznih evidenc, vodenje evidenc uporabe resursov, vodenje vseh vrst gradbiščne dokumentacije;
– Administrativna podpora vodji del na gradbišču;
– Druga dela po navodilih vodje gradbišča;
– Skrb za celostno podobo podjetja.Pričakujemo:
– Obvezna najmanj V. stopnja gradbene ali strojne smeri;
– Poznavanje strokovnih standardov in predpisov v gradbeni stroki je prednost;
– Delovne izkušnje najmanj 1 leto;
– Natančnost, vestnost;
– Želja po dolgoročnem sodelovanju, želja po učenju.Nudimo:
– Dolgoročno zaposlitev v stabilnem podjetju;
– Enoizmensko delo;
– Raznolikost in dinamično delo;
– Konkurenčno plačilo.Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na “PRIJAVI SE ZDAJ” ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: zala.logar@manpower.si Za več informacij pokličite na 040 664 394.

Manpower

Podobne zaposlitve

  • Vodja del/vodja projektov m/ž

    Manpower

    , Za našega naročnika, gradbeno podjetje iz goriške regije, iščemo kandidate za delovno mesto » Vodja del/ Vodja projektov (m/ž«) Lokacija: Ajdovščina / Teren Opis delovnega m…
    • 2 mesec nazaj
  • Osebni asistent/osebna asistentka

    Mjob

    • 6,20 € na uro
    Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka. Uporabnik, ki živi v bloku, potrebuje fizično pomoč pri vsakodnevnih opravilih. Uporabnik ima…
    • 7 dni nazaj
    • Preprosta prijava na delo
  • SODELAVEC V NABAVI IN LOGISTIKI II - M/Ž

    Sartorius BIA Separations

    Opis del in nalog VODENJE, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN KOORDINIRANJE DELA V ODDELKU NABAVE. OBLIKOVANJE POSTOPKOV DELA OPERATIVNE NABAVE. VODENJE IN USKLAJEVANJE DELA NABAVNE S…
    • 16 dni nazaj