Delo v tujini (m/ž)

Adecco

  • Savinjska
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 1 mesec nazaj
OpisIzjemna priložnost za delo v tujini! Postanite del uspešnega tima in uživajte v odlični plači!
Uspešno mednarodno podjetje, s sodobno tehnologijo in inovativnimi pristopi, išče nove sodelavce za svoj tim.Nudimo:
- dinamično delo v tujini in v Sloveniji,
- možnost hitrega napredovanja v karieri,
- delo v prijetnem kolektivu, sodobno delovno okolje,
- odličen zaslužek,
- možnost osebnega razvoja,
- dolgoročna zaposlitev,
- nadpovprečno urejene nastanitve v tujini,
- urejen prevoz,
- čisto in notranje delo.Delovne naloge:
- upravljanje s sodobno opremo,
- spoštovanje varnostnih smernic in standardov kakovosti,
- kontrola kakovosti opravljenega dela,
- druga zahtevana dela po navodilih nadrejenega.Pričakujemo:
- pripravljenost na delo v tujini,
- osnovno znanje angleščine,
- delavnost in samoiniciativnost,
- željo po pridobivanju novih znanj in izkušenj,
- motivacijo za učenje,
- vozniški izpit B kategorije (prednost, ne pogoj).Zaposlitev v podjetju v Sloveniji.
Kraj dela: tujinaPrijava:
Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "Prijavi se". Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki 051 690 792 (Lana).Vse prijave bomo obravnavali diskretno.

Adecco

Podobne zaposlitve

  • DIREKTOR CENTRA ZA SOCIALNO DELO - M/Ž

    Center za socialno delo Celje

    • Celje, Savinjska
    Opis del in nalog ZASTOPA IN PREDSTAVLJA CENTER. ORGANIZIRA IN VODI STROKOVNO DELO TER POSLOVANJE CENTRA. ODGOVARJA ZA ZAKONITOST DELA V CENTRU. PREDLAGA SVETU CENTRA PROGRAM DEL…
    • 1 dan nazaj
    • Preprosta prijava na delo
  • SOBARICA/ČISTILKA - DELO JE V BAŠKI, OTOK KRK, HRVAŠKA - M/Ž

    CELEIA d.o.o. ugostiteljstvo

    Opis del in nalog DELO JE V BAŠKI NA OTOKU KRKU: PRIPRAVA SOB NA PRIHOD GOSTOV, SKRB ZA ČISTOČO DOMA, SANITARIJ, OKOLICE DOMA, DELO V PRALNICI ZA POTREBE DOMA Nudimo Trajanje…
    • 29 dni nazaj