administrativna pomoč (m/ž) – Študentsko delo

Adecco

  • Jugovzhodna Slovenija
  • 7,21 € na uro
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 20 dni nazaj
Opis Si želiš samostojnega dela in hitrega zaslužka?
Uspešno trgovsko podjetje v Novem mestu v svoj kolektiv vabi študenta/ko za prosto delovno mesto: "administrativna pomoč (m/ž)". V kolikor se prepoznaš v oglasu te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.Urna postavka:
7,21€ bruto/h.DELOVNE NALOGE:
- pomoč pri vnašanju podatkov v sistem,
- administrativne naloge,
- ostala dela po navodilih nadrejenega.NUDIMO:
- urejeno in prijetno delovno okolje,
- pridobivanje novih izkušenj,
- profesionalni odnos.PRIČAKUJEMO:
- organiziranost, natančnost in vestnost,
- pripravljenost za delo,
- študent zadnjega letnika ali absolvent naravoslovne smeri.Delavnik:
dopoldanKontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na telefonsko številko: 031 661 591 (Maša)Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2023/2024, na student@adecco.si ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Adecco

Podobne zaposlitve

  • ŠTUDENTSKO DELO v proizvodnji m/ž

    Dana

    • Mirna, Jugovzhodna Slovenija
    Poslanstvo družbe Dana je s paleto svojih izdelkov vzpodbujati boljše življenje - Živeti boljše življenje. Uspehe dosegamo z uravnoteženim razvojem lastnih blagovnih znamk, temelj …
    • 3 dni nazaj
  • Delo z otroki (Pomoč pri ritmični gimnastiki)

    Mjob

    • Šentrupert, Jugovzhodna Slovenija
    • 8,50 € na uro
    Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka. ŠD Fleksi išče osebo za pomoč trenerju ritmične gimnastike v telovadnici. Te delo z otroki ve…
    • 14 dni nazaj
    • Preprosta prijava na delo
  • Pomoč v sončnem studiju, delo na recepciji

    Mjob

    • Novo mesto, Jugovzhodna Slovenija
    Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka. Manjši kolektiv v studiju z kozmetičnimi storitvami išče osebo za sprejem strank v sončnem st…
    • 18 dni nazaj