Upravitelj nepremičnin m/ž

Manpower

  • Ljubljana, Osrednjeslovenska
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 2 mesec nazaj
Iščemo kandidata z izkušnjami na področju upravljanja nepremičnin, ki bi se pridružili mednarodni družbi s področja integrirane IKT infrastrukture.
Lokacija: Ljubljana, terenOpis delovnega mesta:
  • Izvajanje strategije, ciljev in postopkov za pridobivanje novih in vzdrževanje obstoječih lokacij;
  • Sodelovanje pri identifikaciji potreb po lokacijah in nepremičninah ter priporočanje možnosti v skladu z zahtevami poslovanja;
  • Nadzor nad aktivnostmi pridobivanja lokacij ter zagotavljanje skladnosti s politikami in postopki družbe;
  • Vodenje pogajalskega procesa za najemne pogodbe in sodelovanje s ključnimi interesnimi skupinami;
  • Upravljanje portfelja lastnikov nepremičnin in zagotavljanje reševanja njihovih zahtev in pritožb;
  • Komunikacija z vladnimi organi ter gradnja in vzdrževanje odnosov z drugimi zunanjimi strankami;
  • Sodelovanje z oddelkom financ pri razvoju finančnega proračuna in projekcij za nepremičnine, ter spremljanje uspešnosti.
Pričakujemo:
  • Najmanj 5 let izkušenj na sorodnem področju;
  • Poznavanje področja upravljanja nepremičnin, predvsem zemljišč;
  • Odlične komunikacijske veščine;
  • Analitični način razmišljanja;
  • Odlično znanje angleškega jezika.
Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas;
  • Delo v mednarodnem okolju;
  • Konkurenčno plačilo;
  • Odlične možnosti za strokovno rast.
V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: .
Za več informacij pokličite 031 702 329.

Manpower

Podobne zaposlitve

  • Sodelavec na področju upravljanja m/ž

    Manpower

    Za našega naročnika, uspešno manjše podjetje, ki je del večje skupine in se ukvarja z upravljanjem lastnih nepremičnin (pisarne, stanovanja in skladiščni prostori), iščemo kandidat…
  • Analitik

    Mjob

    • 7,60 € na uro
    Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka. V podjetju iščejo analitike za pomoč pri opravljanju cenitev nepremičnin in cenitev podjetij …
    • 24 dni nazaj