Pakiranje v proizvodnji (m/ž)

Adecco

  • Podravska
  • Določen čas
  • Polni delovni čas
  • 7 dni nazaj
Opis V kolikor ste zagnani za delo, svoje delo opravljate natančno in z veliko mero odgovornosti imamo priložnost za vas! Iščemo okrepitev za delo v proizvodnji (m/ž).Nudimo:
- redno zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročne zaposlitve,
- redno plačilo z vsemi zakonsko določenimi dodatki,
- možnost napredovanja,
- nagrajevanje in ugodnosti za zaposlene.Opis delovnega mesta:
- pakiranje in zlaganje na palete,
- izvajanje kontrole izdelkov,
- skrb za nemoteno delovanje linij,
- oskrbovanje linij s potrebnim materialom,
- skrb za čisto delovno okolje.Pričakujemo:
- dobre ročne spretnosti,
- natančnost in zanesljivost,
- izkušnje z delom v proizvodnji,
- pripravljenost na delo v treh izmenah,
- osnovno računalniško znanje,
- želja po novem znanju in napredovanju.Pričetek dela: takoj.Zainteresirane kandidate vabimo, da oddajte svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "PRIJAVI SE". Za več dodatnih informacij sem vam z veseljem na voljo na telefonski številki 031 395 451 (Mojca) ali na mojca.babsek@adecco.siRok za prijavo je do 5.5.2024Vse prijave bomo obravnavali diskretno.

Adecco

Podobne zaposlitve

  • Pakiranje izdelkov (m/ž)

    Adecco

    • Podravska
    Opis Ste natančna in pozitivna oseba z veseljem do dela? Potem imamo za vas odlično zaposlitveno priložnost. Za delo v hitrorastočem podjetju potrebujemo dodatnega člana ekipe na o…
    • 15 dni nazaj
  • Delavec v živilski proizvodnji (m/ž)

    Adecco

    • Podravska
    Opis Ste tehnični tip in vas veseli upravljanje strojev? Pridružite se timu v eni najsodobnejših proizvodenj v podravski regiji, ki je poznano po svojih vrhunskih izdelkih, kot "Up…
  • Delo v proizvodnji (m/ž)

    Adecco

    • Podravska
    Opis Vas zanima delo v proizvodnji? Priznano podjetje vabi v svojo ekipo sodelavce na delovno mesto: "Upravljalec proizvodnih naprav (m/ž)". Nudimo: - redno plačilo, - delo od …
    • pred 21 urami