Čistilka (m/ž)

Adecco

  • Podravska
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 12 dni nazaj
Opis Na delovnem mestu "Čistilec (m/ž)" potrebujemo okrepitev. V kolikor radi čistite in pomivate, vas vabimo k nadaljevanju branja.Nudimo:
- delo za polni delovni čas,
- dvoizmensko delo,
- prosti vikendi,
- redno zaposlitev s poskusno dobo, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- redno plačilo z dodatki, izplačilo božičnice,
- razne ugodnosti za zaposlene.Opis dela:
- skrb za urejenost in čistočo delovnih prostorov,
- pomivanje in čiščenje delovnih pripomočkov v proizvodnji,
- čiščenje naprav in strojev,
- druga dela po navodilu nadrejenega.Pričakujemo:
- natančnost in redoljubnost,
- organiziranost,
- izkušnje na področju čiščenja.Pričetek dela: takojPrijave:
Vabimo vas k oddaji prijave z oddajo življenjepisa preko povezave »Prijavi se!«. Za več informacij nas lahko pokličete na 031 395 451 (Mojca) ali preko e-maila: mojca.babsek@adecco.siRok za prijavo: 21.4.2024Vse prijave bodo obravnavane diskretno.

Adecco

Podobne zaposlitve

  • ČISTILKA (m/ž/d)

    Falkensteiner Hotels & Residences

    • Maribor, Podravska
    FMTG - Falkensteiner Michaeler Tourism Group AG je eno od vodilnih turističnih podjetij v zasebni lasti v šestih evropskih državah. Želiš biti del edinstvenega in rastočega turisti…
    • 1 mesec nazaj
    • Preprosta prijava na delo
  • ČISTILKA - M/Ž

    ZAM SERVIS

    • Slovenska Bistrica, Podravska
    Opis del in nalog ČIŠČENJE OKOLICE OBJEKTA STOP SHOP SLOVENSKA BISTRICA Nudimo Trajanje zaposlitve: določen čas 1 leto, 18 ur/teden Poskusno delo: poskusno delo 3 mes U…
    • 7 dni nazaj
  • ČISTILEC/ČISTILKA - M/Ž

    B - P vzdrzevanje in upravljanje d.o.o.

    Opis del in nalog ČIŠČENJE TRGOVINE MED 06:00 IN 09:00 URO Nudimo Trajanje zaposlitve: nedoločen čas, 18 ur/teden Poskusno delo: ni zahtevano Pričakujemo Izobrazba: …
    • 6 dni nazaj