Prodajni specialist m/ž

Manpower

  • Maribor, Podravska
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 1 mesec nazaj
Za uspešno slovensko podjetje s sedežem v Mariboru, iščemo samoiniciativnega, prodornega prodajnika s tehničnimi znanji.
Lokacija: MariborOpis delovnega mesta
– Prodaja na slovenskem in tujem trgu (Avstrija, Nemčija);
– Odgovornost za realizacijo prodajnega načrta;
– Pridobivanje kupcev na podlagi povpraševanj;
– Kontaktiranje strank glede izvedbe in tehničnih rešitev;
– Sodelovanje s tehničnim sektorjem;
– Spremljanje in analiza razvoja trga in konkurence.Nudimo
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6mesečnim poskusnim delom;
– Delo v uspešni strokovni ekipi;
– Privlačen finančni paket;
– Delo v sproščenem, a visoko motiviranem okolju.Pričakujemo
– Najmanj 3 leta izkušenj v terenski prodaji;
– Izkušnje v tehnični prodaji;
– Znanje angleškega jezika, znanje nemščine je prednost;
– Samoiniciativnost, prodornost.Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “Prijavi se na to delovno mesto” ali pa prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov mirjam.kmetic@manpower.si. Za več informacij pokličite na 031 702 329.

Manpower

Podobne zaposlitve

  • Prodajni specialist (m/ž)

    Delodajalec lahko oglas zapre pred iztekom roka za prijavo, če prejme zadovoljivo število prijav ali med prijavami najde primernega kandidata za delovno mesto, ki ga je objavil. …
    • 21 dni nazaj
  • Komercialist / Prodajni inženir (m/ž)

    Katalea Consulting d.o.o.

    • 2 dni nazaj
  • PRODAJNI INŽENIR - M/Ž

    BR proizvodne storitve d.o.o.

    Opis del in nalog VODENJE PROJEKTOV, RAZISKAVE IN PREUČEVANJE TRGOV TER POŠILJANJE PONUDB, IZDELAVA PREDLOGOV POGODB, SPREJEM IN OBDELAVA NAROČIL IN DOLOČANJE ROKOV ZA REALIZACIJ…
    • 12 dni nazaj
    • Preprosta prijava na delo