Procesno aplikativni inženir m/ž

Manpower

  • Sežana, Obalno-kraška
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 2 mesec nazaj
Procesno aplikativni inženir m/žZa sodobno in mednarodno uspešno podjetje, ki ustvarja široko paleto visokokakovostnih proizvodov, iščemo kandidata za delovno mesto »Procesno aplikativni inženir m/ž«
Lokacija: SežanaOpis delovnega mesta:
– uvajanje//ukinjanje surovin, embalaže, izdelkov, postopkov in tehnologij v proizvodnji;
– optimiranje proizvodnih ciklusov ter določanje normativov;
– spremljanje tehnoloških trendov;
– vodenje projektov dodelav;
– načrtovanje, organiziranje, usklajevanje in kontroliranje svojega dela v okviru pristojnosti;
– izdelava tehnološke dokumentacije;
– laboratorijsko delo.Pričakujemo:
– najmanj višješolsko izobrazbe smeri kemijske tehnologije ali kemije;
– najmanj 2 leti izkušenj na področju vzdrževanja v proizvodnji in vodenja manjših ekip;
– obvladovanje paketa MS Office;
– zaželeno poznavanje projektnega dela;
– zaželen izpit za internega presojevalca po ISO 9001/ISO 14001/OHSAS 18001.Nudimo:
– delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev, enoizmensko delo s polnim delovnim časom;
– redno in stimulativno plačilo ter druge ugodnosti kot so koriščenje počitniških kapacitet v toplicah in v hribih, možnost vključitve v kolektivno dodatno pokojninsko zavarovanje, dogodki za zaposlene, kolektivno nezgodno zavarovanje, …Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVA NA DELOVNO MESTO” ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite po elektronski pošti na naslov mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij lahko pokličete tudi na telefonsko številko 031 702 329.

Manpower

Podobne zaposlitve

  • PROCESNO APLIKATIVNI INŽENIR - M/Ž

    MITOL

    Opis del in nalog NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE IN KONTROLIRANJE SVOJEGA DELA V OKVIRU PRISTOJNOSTI, SPREMLJANJE TEHNOLOŠKIH TRENDOV, VODENJE PROJEKTOV DODELAV, UVAJAN…
    • 24 dni nazaj
    • Preprosta prijava na delo